Yhteystiedot

SKS Kirjat
Bulevardi 19 C 16
00120 Helsinki

Laskutustiedot

Sovithan vierailusta toimistollamme aina etukäteen.

Tero Norkola
Tero Norkola

toimitusjohtaja
kustantaja
tero.norkola@skskirjat.fi
0400 882 700

Katri Maasalo
Katri Maasalo

kustannustoimittaja
julkaisuyhteistyöt
katri.maasalo@skskirjat.fi
050 324 7131

Anna Revitzer
Anna Revitzer

kustannustoimittaja
tietokirjallisuus
anna.revitzer@skskirjat.fi
040 534 2704

Kaisa-Maija Eeli
Kaisa-Maija Eeli

oppimateriaalien kustannustoimittaja
lukion oppimateriaali Äly
kaisa-maija.eeli@skskirjat.fi
050 312 3175

Marianne Hiirsalmi
Marianne Hiirsalmi

tuottaja, tietokirjat ja viestintä
viestintä, media, tapahtumat
marianne.hiirsalmi@skskirjat.fi
050 501 9510

Tommi Leminen
Tommi Leminen

myynti- ja markkinointijohtaja
myynti ja markkinointi
tommi.leminen@skskirjat.fi
040 534 2675

Outi Iivonen
Outi Iivonen

korkeakouluharjoittelija
tietokirjallisuus
outi.iivonen@skskirjat.fi
050 562 7335